0

SAYFA

0

FOTOĞRAF

5

SEKTÖR

KUZEY SOĞUTMA

hakkımızda

1991 yılından bugüne soğutma sistemleri tamir ve bakımı ile başlamış olduğumuz meslek hayatımızda gelişmeleri yakından takip ederek soğutma sistemleri sektöründeki markalaşma ve ticari itibarını yüceltme konusundaki başarısıyla adından sıkça söz ettirerek 2008 yılından bugüne Eurokuzey Soğutma Sistemleri olarak hizmet vermekte olup aydınlık bir geleceği vizyon edinmenin gururuyla, güçlükler karşısında yılmadan faaliyetlerine devam etmiştir. Soğuk muvafaza gerektiren her alanda gelişmeleri yakından takip ederek geçmişten bu yana süregelen ve gelişmekte olan portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz `kalite` , çalışmalarımızın ciddiyeti ve öneminin en güçlü kanıtıdır.

Gıda tüzüğüne uygunluk ölçüsünde soğuk zincirin halkasını oluşturan dağıtım araçlarındaki +5 ile -20 derece arası soğuk muhafaza ürünleri soğutma modelleriyle rahat ve güvenle sağlanabilmektedir.
Siz değerli müşterilerimizden aldığımız enerji ve ilhamın bizleri ileriye yönelik müspet hedeflerimize ulaştıracağına dair hiçbir şüphemiz yoktur. Sizlerle başladığımız bu yolculukta , kurmuş olduğumuz sağlam diyologlar ve dostluk köprüleri, işbirliği çerçevesinde ilişkilerimizi gün geçtikçe kuvvetlendirmektedir. Ekonomimizi tehdit eden etmenler, ve diğer engelleyici unsurlara karşı bizleri daima güçlü kılan da sizlerden gelen bu teşvik ve motivasyondur. Umarız bugüne kadar Eurokuzey Soğutma Sistemleri Firmasına duyduğunuz güveni boşa çıkarmamışızdır. Bu güvene layık olmak için yorulmak bilmeden çalışacağımızı bilmenizi isteriz. Herşey için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.

Saygılarımızla;

Çok cazip fiyatlar ve ayrıcalıklarla hemen reklam verin!

İletişim formunu doldurarak ya da telefonla ulaşarak detayları alabilirsiniz...